به مناسبت بزرگداشت سالروز ورود آزادگان سرافرازهشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی؛

به مناسبت بزرگداشت سالروز ورود آزادگان سرافرازهشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی؛

برترین های مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاههای آذربایجان شرقی معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان : مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاههای استان آذربایجان شرقی به مناسبت بزرگداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی با شرکت ورزشکاران استان و در قالب ۱۵ تیم باحضور مسئولین اجرایی و انتظامی استان به مدت دو روز ۲۵ و۲۶ مرداد ماه در سالن فتح خیبر تبریز برگزار شد.
روز اول مسابقات ورزشکاران رشته فیزیک و بادی کلاسیک در پنج دسته قدی و وزنی به رقابت با حریفان خود پرداختند و در پایان نفرات برتر هر دسته معرفی شدند.
برگزاری مسابقات پرورش اندام در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان ادامه یافت
گفتنی است حجت الاسلام والمسلمین میر تاج الدینی نماینده سابق مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ، دکتر بابایی اقدم عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز ، حاج حبیب مقصودی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز ، حاج حسین افتخاری ، مهندس سلیمی معاونت ورزش سازمان ورزش شهرداری تبریز و روساء هیات شهرستانها از میهمانان ویژه این دوره از مسابقات بودند.
در حاشیه روز دوم مسابقات از عوامل اجرایی مسابقات با اهدای لوح تجلیل شد
ادامه این رقابت ها با فیگور نمایشی فرشاد ولی پور و بهزاد عدالت همراه بود که حال و هوای خاصی در سالن مسابقات پدید آورد .
و در پایان از نفرات، تیم های برتر و قهرمان قهرمانان مسابقات با اهدای حکم، مدال و کاپ قهرمانی و جوایز نقدی و تابلو فرش تجلیل به عمل آمد.
نتایج مسابقات به شرح ذیل است:
*پرورش اندام
*(جوانان)
اوزان ۷۵_:۱- رامین حسن زاده ۲- حسین اسماعیلی ۳- حسن رزمی
اوزان۷۵+:۱- عرفان یادگاری ۲- احسان اکبرپور ۳- رضا سکاکی
*بزرگسالان
اوزون ۶۵ کیلوگرم :۱_ مسعود قلی زاده ۲- رحیم طوری ۳- حامد سلمانی
اوزان ۷۰ کیلو گرم :۱- مجتبی عبدی ۲- حسن رزمی ۳- سعید مناف زاده
اوزان ۷۵ کیلوگرم :۱- رامین حسن زاده ۲- حسین اسماعیلی ۳ – مهرداد طهمورثی
اوزان ۸۰ کیلو گرم :۱- علی زارعی احمدی۲- ساجد اسدی ۳- جاوید اسدی
اوزان ۸۵ کیلوگرم :۱- سعید رونقی ۲- داود رضا حسینی۳- حسین وردینی
اوزان ۹۰ کیلوگرم :۱- یوسف گودرزیان ۲- بهروز فرساد ۳- امیر رسولی
اوزان ۹۵ کیلوگرم :۱- وحید احمد پور
اوزان ۱۰۰ کیلوگرم :۱- جمال صفر خانی ۲- امیر خاکیان
اوزان ۱۰۰+:۱- حامد قره بخشی
پیشکسوتان
مصطفی خیرخواه _ محمدعلی لطفی _ عبدالله شیخ اسلامی _ حسین وردینی
*بادی کلاسیک
دسته اول :۱- میلاد شارتی ۲- بهروز جانی زاده ۳- حامد سلمانی
دسته دوم :۱- پیمان مختاری ۲- رحیم پور علی ۳- مهرداد طهمورثی
دسته سوم :۱- رامین حسن زاده ۲- حسن رزمی ۳- سهندی حبیبی
دسته چهارم :۱- ساجد اسدی ۲- پیام حسین پور ۳- بهرام جودی
دسته پنجم :۱- حسین پاشازاده ۲- حسن شیری زاده ۳_ فرهود صدری
*فیزیک
اوزان ۱۶۹ _ : ۱_ رضا اسفندیار
دسته اول :۱- آرمین سوری ۲- محمود زارع نوروزی ۳- سهند اسلامی
دسته دوم :۱- مهدی اسکندری ۲- فردین رضایی ۳- علیرضا اسدی
دسته سوم : ۱- علیرضا سروری ۲_ محمد ابراهیم زاده ۳- احسان علی پور
دسته چهارم :۱- پیام علمی ۲- امین محبی ۳- مهدی حسین پور
دسته پنجم : ۱_ حسام قریشی ۲_ مهدی رشید اصغرزاده ۳_ محمد دهقانی
قهرمان قهرمانان مسابقات پرورش اندام : توحید احمد پور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *