مسابقات پرورش اندام ، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاههای استان آذربایجان شرقی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

مسابقات پرورش اندام ، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاههای استان آذربایجان شرقی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

مسابقات پرورش اندام ، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاههای استان آ.ش به مناسبت گرامیداشت شهدای ۲۹ بهمن تبریز در مورخه های ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه با استقبال خوب ورزشکاران از سراسر استان وبا حضور مسئولین اجرایی و انتظامی استان در سالن فتح خیبر تبریز برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان ؛ مسابقات پرورش اندام ، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاههای استان آ.ش به مناسبت گرامیداشت شهدای ۲۹ بهمن تبریز در مورخه های ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه با استقبال خوب ورزشکاران از سراسر استان وبا حضور مسئولین اجرایی و انتظامی استان در سالن فتح خیبر تبریز برگزار گردید .
روزهای پر ازدحام مسابقات با حضور ورزشکاران علاقه مند به رشته پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک ، جذابیت این دو روز را دو چندان نمود ، ورزشکاران در رقابتی نفس گیر و جذاب ، به رقابت در مقابل حریفان خود پرداختند که در پایان نفرات برتر کلیه اوزان معرفی شدند و روز دوم مسابقات از محمد رضوان جمال و رضا زینت لو با اهدا لوح تقدیر توسط رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان تجلیل شد و هم چنین با فیگور افتخاری بهروز تابانی قهرمان و اورال جهان همراه بود که با اهدا لوح و جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.
این دوره از مسابقات پرورش اندام ، بادی کلاسیک و فیزیک استان آ.ش با استقبال خوب علاقه مندان نیز همراه بود، در پایان مسابقات از نفرات اول تا سوم و اورال رشته پرورش اندام با اهداء حکم ، مدال قهرمانی و و تابلو فرش تجلیل شد .
نتایج مسابقات به شرح زیر است :
پرورش اندام
جوانان
اوزان ۷۵+ : ۱- اسداالله یوسفی آذر۲- مهدی ادیب ۳- همایون فتح اله زاده
اوزان ۷۵- :۱- ایرج محمدیان ۲- امیر قیامی ۳- هادی مهدیان
پیشکسوتان
اوزان ۷۰- : ۱- محمدرضا ترابی ۲- محمد توکلی ۳- محمدرضا ژاله مختاری
اوزان ۹۰- :۱- هوشنگ اسماعیلی۲- ایرج یعقوبی
اوزان ۹۰+ : ۱- سید علی رضوی ۲- رضا سالاری ۳- حسن نصودی
بزرگسالان
اوزان ۵۵ : ۱- حمید رضائی ۲- بشیر شریف پور۳- میر مهدی یزدانی
اوزان ۶۰ : منصور کاظمی ۲- دانیال گنجی ۳- میلاد قراملکی
اوزان ۶۵ : ۱- حسین عباسی ۲- امیر هاشمی ۳- مرتضی ملک زاده
اوزان ۷۰ :۱- محمود جعفرپور ۲- محمد عبدی ۳- رحیم عبداللهی
اوزان ۷۵ :۱- رضا عطازاده ۲- رامین اقنعی ۳- امیر قیامی
اوزان ۸۰ : ۱- صادق پهلوانی ۲- سعید فولادلو ۳- حمید رضایی
اوزان ۸۵ : ۱- علی احمدیان ۲- همایون فتح اله زاده ۳- امیر رضا دربا
اوزان ۹۰ : ۱- جابر صادقی ۲- شاهرخ نعمتی ۳- علیرضا غلامی
اوزان ۹۵: ۱- جلال اصل بهاری ۲- مهدی ادیب ۳- محمد جواد داداش زاده
اوزان ۱۰۰: ۱- وحید عهدنو ۲- وحید رشدی
اوزان ۱۰۰+ :۱- بهروز قره خانی ۲- سید علی رضوی ۳-رضا سالاری
اورال پرورش اندام : بهروز قره خانی
بادی کلاسیک
دسته اول : ۱- حسین عباسی ۲- امیر هاشمی ۳- محمد مرادی
دسته دوم :۱- رحیم قیاسی ۲- رحیم پورعلی ۳- علی اکبرلو
دسته سوم :۱- حجت آقایی ۲- حمید رضایی ۳- رامین اقنعی
دسته چهارم : ۱- علی احمدیان ۲- سعید فولادلو ۳- همایون فتح اله زاده
دسته پنجم : ۱- وحدت زینالی ۲- محمد جابری ۳- علی اکبرزاده
فیزیک
دسته ۱۶۸- :۱- بابک ابراهیم نژاد ۲- سعید بازی ۳- امیر رضا آزادی
دسته اول : ۱- سیامک عزتی ۲- رضا وحیدی فر ۳- علیرضا عبدالرحمانی
دسته دوم : ۱- وحید رونقی ۲- سید مرتضی عزیزی ۳- پویا زاده بختیار
دسته سوم :۱- محمد عبدالعلی ۲- رحمان عبدیان ۳- شاهین فتاح زاده
دسته چهارم :علی آهنگر ۲- محمدرضا محمودی ۳- وحید خداکرمی
دسته پنجم : ۱- علیرضا رحیم زاده ۲- قاسم ساسانی ۳- سالار ملکیان
نتایج تیمی
پرورش اندام : ۱- تیم احسان ۲- تیم مکث ۳- تیم تابانی
بادی کلاسیک : ۱- تیم احسان ۲- تیم مکث ۳- تیم تابانی
فیزیک : ۱- تیم احسان ۲- تیم مکث ۳- تیم تابانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *