برترین‌های مسابقات قدرتی و سرعتی آذربایجان شرقی معرفی شدند

برترین‌های مسابقات قدرتی و سرعتی آذربایجان شرقی معرفی شدند

مسابقات قدرتی و سرعتی قهرمانی استان آذربایجان شرقی (ویژه بانوان) با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان ، مسابقات قدرتی و سرعتی قهرمانی باشگاه‌های استان آذربایجان شرقی شامگاه روز جمعه به پایان رسید.

این مسابقات در دو وزن ۶۵- و ۶۵+  به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر با حضور ورزشکاران استانی در سالن کوثر تبریز برگزار و در پایان نفرات برتر آن معرفی شدند.

شرکت‌کنندگان در این مسابقات با اجرای پلانگ، حمل کیسه‌شن، نگه داشتن دمبل دست‌باز و آزمون پله در مرحله مقدماتی و حمل چمدان، غلت لاستیک و اسکات در مرحله فینال  به رقابت پرداختند.

در وزن ۶۵- به ترتیب مینا فلاحیان، زهرا پور فولادی، اعظم صادقیان، فاطمه دنیاخواه و حنانه غفاری در رده‌های اول تا پنجم ایستادند. در وزن ۶۵+ نیز فرزانه بکوک قهرمان شد و لیدا بالتاچی، رقیه حبیب زاده، سمیه مهرزاد و نسترن برادر به ترتیب در رده‌های بعدی قرار گرفتند. در پایان این رقابت‌ها مراسم اهدای مدال و کاپ قهرمانی با حضور علی نیک رزم، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی برگزار شد. با اهداء حکم و جایزه نیز از نفرات چهارم و پنجم تقدیر شد.

گفتنی است نسترن محمدی زاده ، لیلی جهانگیر ، لیدا فریمان ، لیلا سلامی ، فتانه رسولی ، نادیا کریمی ، لیلا نظری ،ثنا ادیب ، الناز باژن ، بهار مصری احمدی داوری این مسابقات را برعهده داشتند .

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *