مسابقات پرورش اندام ، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاههای استان آذربایجان شرقی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد .

مسابقات پرورش اندام ، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاههای استان آذربایجان شرقی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد .

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان ،  مسابقات پرورش اندام ، بادی کلاسیک ، فیزیک و فیزیک کلاسیک قهرمانی باشگاههای استان آ.ش به مناسبت یادواره شهدای لشکر ۳۱ عاشورا در مورخه های ۳۱ مرداد و ۱ شهریور ماه  با استقبال خوب ورزشکاران از سراسر استان وبا حضور مسئولین اجرایی و انتظامی استان در سالن فتح خیبر تبریز برگزار گردید .

روزهای  پر ازدحام مسابقات با حضور  ورزشکاران  علاقه مند به رشته پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک ، جذابیت این دو  روز را دو چندان نمود ، ورزشکاران در رقابتی نفس گیر و جذاب ، به رقابت  در مقابل حریفان خود پرداختند که در پایان نفرات برتر کلیه اوزان معرفی شدند و روز های اول و دوم مسابقات با فیگورگیری افتخاری احد وزیری ، غلامرضا علیزاده و مظاهر تابانی همراه بود و همچنین از قهرمانان پرورش اندام جهان و قویترین مردان با اهدا تندیس و کمربند پهلوانی تقدیر به عمل آمد.

در پایان مسابقات از نفرات اول تا سوم و اورال  رشته پرورش اندام با اهداء حکم ، مدال قهرمانی و جوایز نقدی تجلیل شد .
نتایج مسابقات به شرح زیر است :

پیشکسوتان
دسته اول : رحیم فتح – هادی پتکچی – جلیل برا
جوانان
اوزان ۷۵+ کیلو : امیر خاکیان – پرشان خزال پور – نیما رنجی
اوزان ۷۵_کیلو : رسول بخشایی – محمد محمدی -محمدعلی وکیلی
بزرگسالان
اوزان ۶۰ کیلو : دانیال نگهی – سجاد خان زاده – علی قهرمانی
اوزان ۶۵ کیلو : محمد پرتو زاده – حبیب کریمی – رحیم فتح
اوزان ۷۰ کیلو : رسول بخشایی – ساسان علیزاده – حامد عبداله زاده
اوزان ۷۵ کیلو : نعمت کرمی – یعقوب بام کسری – حسن راز پوش
اوزان ۸۰ کیلو : محسن زینالی – رضا جوانی فر – تورج پالش
اوزان ۸۵ کیلو : مسعود حسین علی پور – سجاد خان ماکو – فرید رشیدی
اوزان ۹۰ کیلو : پرشان خزایی پور – مهدی ادیب – نیما رنجی
اوزان ۹۵ کیلو : امیر خاکیان – سیروس خانعلی لو
اوزان ۱۰۰ کیلو : حبیب حسینعلی پور – جمال صفرخانی – ناصر یگانی
اوزان ۱۰۰+ کیلو : رضا خطیبی – محمد بابایی
قهرمان قهرمانان
رضاخطیبی

بادی کلاسیک
دسته اول : رحیم فتح -حبیب کریمی – محمد پرتو زاده
دسته دوم : رسول بخشایی – هادی دهقان – رحیم پورعلی
دسته سوم : محمد عبداله زاده – علی پور – حسن رازپوش
دسته چهارم : فرید رشیدی – میلاد فراهانی – یاسر احمدزاده
دسته پنجم : سهند فرشباف – محمدامین مشمول – سینا علی جعفری

فیزیک
دسته اول : سجاد قاسم سلطانی – امیر علی علایی – قادر عباسی
دسته دوم :گیورک پاویر – سالار هنرمند – فردین رضایی
دسته سوم : یونس گشته -محسن والی زاده – جلی زاد
دسته چهارم :وحید خداکرم -صابر کریم نژاد- رحیم حیدرنژاد
دسته پنجم : کوشاپهلوان زاده – رضا آقبلاغی – علیرضا رحیم زاده

فیزیک کلاسیک
دسته اول : آرمین علیپور – سهند حبیبی – تورج پالش
دسته دوم : میلاد فراهانی -خشایار گوهرزای – مصطفی علیزاده

نتایج تیمی
پرورش اندام : تیم مکث – تیم حسین پور – تیم تابانی
بادی کلاسیک : تیم حسین پور – تیم تابانی – تیم عدالت
فیزیک : تیم حسین پور الف – تیم حسین پور ب – تیم مکث

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *