برگزاری مسابقات پرورش اندام آذربایجان‌شرقی

برگزاری مسابقات پرورش اندام آذربایجان‌شرقی

برترین‌های مسابقات پرورش اندام‌، بادی کلاسیک‌، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی که به میزبانی تبریز برگزار شد، مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان ، مسابقات پرورش اندام‌، بادی کلاسیک‌، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی به مناسبت  یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و قیام ۲۹ بهمن تبریز با استقبال خوب ورزشکاران از سراسر استان و با حضور مسوولان اجرایی و انتظامی استان در سالن فتح خیبر تبریز برگزار گردید.

اما روز شلوغ مسابقات و با حضور  ورزشکاران‌ علاقمند‌، جذابیت این دو روز را دو چندان نمود‌ و ورزشکاران در رقابتی نفس‌گیر و جذاب‌، به رقابت ‌در مقابل حریفان خود پرداختند که در پایان نفرات برتر کلیه اوزان معرفی شدند‌.

در حاشیه این مسابقات هیات بدنسازی و پرورش اندام استان از پدر شهید مدافع حرم محمدرضا فخیمی با اهدا لوح یادبودی تجلیل کرد‌.

این دوره از مسابقات  استان آذربایجان‌شرقی با استقبال خوب علاقمندان نیز همراه بود.

در پایان مسابقات از نفرات اول تا سوم و اورال مسابقات با اهداء حکم و مدال قهرمانی همچنین از کمیته داوری‌، قهرمانان جهانی و کشوری با هدا لوح و جوایز نقدی تجلیل شد‌.

نتایج مسابقات به شرح زیر است‌:

جوانان:

امیر خاکیان‌، مهدی ادیب‌، رضا فرمند

پرورش اندام:

۶۵ کیلو: بهرام عبدالحسینی‌، بهمن جدی‌، وحید سید‌نژاد

۷۰ کیلو: محمد محسنی‌فر، مصطفی پالش‌، فرهنگ قربان‌نژاد

۷۵ کیلو: جعفر فاتح‌، سجاد شیری‌زاده‌، حسن قاسمپور

۸۰ کیلو‌: سعید زارع‌، رضا شیخی‌، بهزاد شریفی

۸۵ کیلو‌: ابوالفضل صدقی‌، مجتبی کهانی‌، علی دبیری

۹۰ کیلو‌: مهدی خدایی‌، علیرضا غلامی‌، مهدی ادیب

۹۵ کیلو‌: امیر خاکیان‌، حسین پاشازاده‌، شاهرخ نعمتی

۱۰۰ کیلو‌: بهروز قره‌خانی‌، جلال اصل‌بهاری‌، محمدرضا عبدالصمدی

پیشکسوتان

۴۰ الی ۴۹ سال‌: علی فاخر‌، رضا جلوه‌گر‌، علی غفاری

۵۰ الی ۵۹ سال‌: محمدرضا ترابی

اورال پرورش اندام‌: مهدی خدایی

بادی کلاسیک

دسته اول‌: بهرام عبدالحسینی، شهریار مومنی، علی کبودی

دسته سوم‌: سجاد شیری‌زاده‌، میر مجید واعظ حسینی‌، محمد محسنی‌فر

دسته چهارم‌: کریم شفایی‌، حسن قاسم‌پور‌، رضا ناصری

دسته پنجم‌: امید سبکباری‌، محمدرضا عبدالصمدی‌، محمد مددی

فیزیک

دسته اول‌: رضا وحیدی‌فر‌، علی نظری‌، امیررضا علیوند

دسته دوم‌: سالار هنرمند‌، مهدی آرامش‌، عمران مجرد

دسته سوم‌: مسعود آذرگون‌، نیما شریفی‌، کسری احمدزاده

دسته چهارم‌: مهدی ناصری‌، محسن وکیلی‌، امین مصطفایی

دسته پنجم‌: رضا آقبلاغی‌، کوشا پهلوان‌زاده‌، علی اژدری

فیزیک کلاسیک

دسته اول‌: دانیال حق‌پرست‌، بهمن جدی‌، سید عطلاجلوند

دسته سوم‌: سجاد سیری‌زاده‌، رضا شیخی‌، بهزاد شریفی

دسته چهارم و پنجم‌: حسین پاشازاده‌، کریم شفایی‌، محمدرضا عبدالصمدی

ماسکولار

دسته اول‌: علی نظری‌، ابراهیم صالحی‌، تورج پالش

دسته دوم‌: مجتبی خلقی‌، رضا ناصری‌، رامین ابراهیمی

نتایج تیمی

پرورش اندام‌: ۱- تیم ویوا الف‌ ۲-تیم ویوا ب‌ ۳-تیم تابانی

بادی کلاسیک‌: ۱-تیم ویوا الف‌ ۲-تیم ویواب‌ ۳-تیم رویال

فیزیک‌: ۱-تیم ویوا الف‌ ۲-تیم ویوا ب‌ ۳-تیم تابانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *