نیک رزم: مسابقات استانی آذربایجان شرقی ۲۲ بهمن آغاز می شود/ امسال هم قهرمانان خوبی به تیم ملی معرفی می کنیم

نیک رزم: مسابقات استانی آذربایجان شرقی ۲۲ بهمن آغاز می شود/ امسال هم قهرمانان خوبی به تیم ملی معرفی می کنیم

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان شرقی گفت: امیدوارم بتوانیم شاهد تیمی قوی از آذربایجان شرقی در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی منطقه آزاد کیش باشیم.

علی نیک رزم در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در خصوص زمان بندی مسابقات استانی اظهار داشت: مسابقات قهرمانی پرورش اندام و بدنسازی آذربایجان شرقی ٢٢ لغایت ٢۴ بهمن ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان شرقی افزود: طبق سال های گذشته به نحوی برنامه ریزی کردیم که ورزشکاران بتوانند در میادین مختلف استانی شرکت کنند. به این ترتیب که در ابتدا مسابقات در اردبیل برگزار می شود و پس از آن ورزشکاران در استان آذربایجان شرقی به رقابت می پردازند و یک هفته بعد رقابت های قهرمانی استان های زنجان و آذربایجان غربی انجام خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: این روند باعث می شود ورزشکاران فرصت حضور در میادین مختلف استانی را داشته باشند تا بتوانند نقاط ضعف و قوت خود را بهتر ارزیابی کنند. امیدوارم بتوانیم شاهد تیمی قوی از آذربایجان شرقی در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی منطقه آزاد کیش باشیم.

نیک رزم با تاکید بر این موضوع که همیشه از منطقه آذربایجان قهرمانانی عضو تیم ملی بوده اند و برای کشور افتخار آفرینی کرده اند، بیان کرد: علی رغم شرایط سختی که ویروس کرونا برای ورزشکاران و باشگاه داران به وجود آورد، امیدوارم بتوانیم این روند توسعه را ادامه دهیم.

رئیس هیات بدنسازی و پروش اندام استان آذربایجان شرقی در پاسخ به این سوال که تعامل بوجود آمده بین هیات های استانی چقدر می تواند به پیشرفت پرورش اندام و سایر رشته های زیر مجموعه فدراسیون کمک کند، خاطرنشان کرد: این تعامل سازندگی و پرباری را برای مجموعه ورزشی کل کشور بوجود خواهد آورد. شاکله فدراسیون، هیات های استانی هستند که اگر این رابطه خوب و صمیمی بین فدراسیون و هیات ها تداوم داشته باشد حتما باعث پیشرفت و توسعه رشته ورزشی ما در حوزه قهرمانی و همگانی می شود. انشاالله روزی برسد که تمام رشته های زیر مجموعه فدراسیون بتوانند در تمام میادین بین المللی  با شایستگی پرچم کشور را به اهتزاز درآورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.