برترین‌های مسابقات پرورش اندام آذربایجان‌شرقی مشخص شد

برترین‌های مسابقات پرورش اندام آذربایجان‌شرقی مشخص شد

 

برترین‌های مسابقات پرورش اندام‌، بادی کلاسیک‌، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی که به میزبانی تبریز برگزار شد، مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات استان، مسابقات پرورش اندام‌، بادی کلاسیک‌، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی به مناسبت ایام ا… مبارک دهه فجر و گرامیداشت زنده یاد ‌‌احد همتی ( رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان اسکو)‌ ‌با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر در سالن فتح خیبر تبریز برگزار گردید.

این مسابقات با حضور ‌ورزشکاران‌ علاقمند‌، جذابیت این دو روز را دو چندان نمود‌ و ورزشکاران در رقابتی نفس‌گیر و جذاب‌ به رقابت ‌در مقابل حریفان خود پرداختند که در پایان نفرات برتر کلیه اوزان معرفی شدند‌.

در حاشیه این مسابقات پیام باویلی نایب رئیس‌، رضا خطیبی مسوول کمیته پرورش اندام و داریوش کاسبی مسوول کمیته پاورلیفتینگ ‌هیات شهرستان تبریز انتخاب شده بودند حکم‌هایشان اهدا شد.

در پایان مسابقات از نفرات اول تا سوم و اورال مسابقات با اهداء حکم و مدال قهرمانی با اهدا لوح و جوایز نقدی تجلیل شد‌.

نتایج مسابقات به شرح زیر است‌:

جوانان

دسته ‌۷۵+: رامین باقرزاده‌، عرفان یادگاری‌، میلاد رسولی

دسته ۷۵-: کامران ناصری‌، امیر‌حسن غفاری‌، فرهان عباس‌نژاد

بزرگسالان پرورش اندام 

‌ ۶۰ کیلو‌: ‌رامین آقازاده‌، مرتضی فنونی‌، بهروز جانی‌زاده

‌ ۶۵ کیلو: هوشنگ اسدپور‌، محمدعلی رنجبری‌، صابر عبدل

۷۰ کیلو‌: حامد نوری ، شاهین درقائیان، بهزاد شاسب

۷۵ کیلو‌: کامران ناصری‌، آرش حیدری‌، حسن مسلمیون

‌ ۸۰ کیلو‌: جواد مهدی‌پور‌، میلاد رسولی یونسی‌، حسین محمدی

‌  ۸۵ کیلو‌: سعید احمدی‌، بابک اصلی‌، رامین باقرزاده

۹۰ کیلو‌: ابوالفضل صدقی‌، میکائیل شتربان‌، سعید اسدی

‌ ۹۵ کیلو‌: حسین پاشازاده‌، حسن علی یاری‌، صابر زمانی

‌ ۱۰۰+ کیلو‌: امیر خاکیان‌، رامین عبداله‌زاده‌، حامد قره‌بخشی

بادی کلاسیک

دسته اول‌: شاهین ورقائیان‌، هوشنگ اسدپور‌، صابر عبدل

دسته دوم‌: حامد نوری‌، سعید امانی

دسته سوم‌: جواد مهدی‌پور‌، محمد عبداله‌زاده ، آرش حیدری

دسته چهارم‌: بابک اصل‌نژاد‌، مهدی ترهتی‌، محسن ساقبی

دسته پنجم‌: سعید صالحی‌، امیررضا نوری‌، سیامک الیکاهی

فیزیک

دسته اول‌: اشکان نوین‌، امیر تابان‌مهر‌، پژمان شمس

دسته دوم‌: کیانوش ایزدپناه‌، مهدی اسلامی‌، امیر تنها

دسته سوم‌: معین رحمن‌زاده‌، امین مصطفائی‌، رضا زارعی

دسته چهارم‌: امیرمحمد سعیدی‌، پویا صیامی‌، پوریا بیات

دسته پنجم‌: کوشا پهلوان‌زاده‌، عزیز حیدرزاده‌، میلاد کوهی

فیزیک کلاسیک

دسته اول‌: روئین علیپور‌، آرمان احمدی

دسته دوم‌: سعید احمدی‌، بهزاد بازدار‌، آرش داوطلب

دسته سوم‌: جواد فریادی

دسته چهارم‌: حامد قره‌بخشی‌، حسین پاشازاده‌، سیامک الیکاهی

ماسکولار

دسته اول‌: عباس موسی‌نژاد‌، آیدین کلشی‌، وحید قانع

دسته دوم : حسن قهرمانی، پیام علمی، سالار ملکیان

اورال مسابقات پرورش اندام‌: ابوالفضل صدقی

نتایج تیمی

پرورش اندام‌: تیم مکث‌، تیم تابانی‌، تیم عدالت

بادی کلاسیک‌: تیم عدالت‌،‌ تیم مکث‌، تیم تابانی

فیزیک‌: تیم تابانی‌، تیم مکث‌، تیم آذربایجان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *