پیام تبریک رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان شرقی به مناسبت سال نو

پیام تبریک رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان شرقی به مناسبت سال نو

علی نیک رزم رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان شرقی در پیامی فرا رسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی و آغاز سال نو را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان؛ متن این پیام به شرح زیر است

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُد‌َبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

فرا رسید‌ن سال نو همیشه نوید‌ بخش افکار نو، کرد‌ار نو و تصمیم های نو برای آیند‌ه است، آیند‌ه ای که همه امید‌ د‌اریم بهتر از گذشته باشد‌.

بدینوسیله فرا رسیدن بهار طبیعت و آغاز سال نو را محضر ریاست محترم فدراسیون بدنسازی ،مدیر کل محترم و مسئولین اداره ورزش و جوانان استان ، روسای محترم هیات شهرستانها، قهرمانان، ورزشکاران، مربیان و داوران، پیشکسوتان ، باشگاهداران ، اهل قلم و رسانه صمیمانه تبریک و شادباش عرض نموده و در سال پیش رو برای ملت شریف ایران سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و بهروزی مسألت می نمایم.

امید است با یاری خداوند متعال و عبور از روزهای سخت سال ۹۹، سالی توأم با ثبت توفیقات بیشتر در عرصه های ملی و بین المللی برای ورزش و سالی پر از صفا و صحت در پرتو عنایات و برکات الهی برای همه شما تلاشگران بی ادعا باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.