پایان دو روز رقابت در سه رشته/ نتایج کامل مسابقات فیتنس قهرمانی کشور اعلام شد

پایان دو روز رقابت در سه رشته/ نتایج کامل مسابقات فیتنس قهرمانی کشور اعلام شد

نفرات برتر مسابقات فیتنس در سه رشته فیتنس اسپرت، فیتنس استایل و ماسل استایل مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اولین دوره مسابقات فیتنس قهرمانی کشور طی روزهای ۱۹ و ۲۰ فروردین ماه به میزبانی هتل اسپیناس پالاس تهران با حضور بیش از ۳۰۰ ورزشکار برگزار شد.

در پایان این مسابقات نفرات برتر در سه رشته فیتنس اسپرت، فیتنس استایل و ماسل استایل به شرح زیر معرفی شدند:

ماسل استایل؛ دسته ۱۷۵- سانتی متر:

۱-احمد جمشیدی خیرآبادی(اصفهان) ۲-افشین سنگ تراش(خراسان رضوی) ۳- آرش خسروی(تهران) ۴-افشین جوادی(تهران) ۵-آرمان نامجوی فراخانی(خراسان رضوی) ۶-علی حیدری(هرمزگان)

ماسل استایل؛ دسته ۱۷۵+ سانتی متر:

۱- علیرضا خوانساری(البرز) ۲- مسعود یغماییان مهابادی(اصفهان) ۳- حمید ضیایی(تهران) ۴- مسعود صالحی(البرز) ۵- سعید مظفری(تهران) ۶- سیدامیر سالار کمالی(تهران)

***

فیتنس استایل؛ ۱۷۲- سانتی متر:

۱-اشکان اکبری(البرز) ۲- امین محمدی(البرز) ۳-احسان فرشیدرخ(تهران) ۴-بنیاد صوفی وند(هرمزگان) ۵-امیررضا میرزایی(تهران) ۶-حسین مقدم(البرز)

فیتنس استایل؛ ۱۷۵- سانتی متر:

۱-بهنام بهرادنیا(خراسان رضوی) ۲- سیدپیام سجادی(اصفهان) ۳-امیرحسین خوروش(اصفهان) ۴-علی یگانه(تهران) ۵- سجاد نوری(مازندران) ۶-علی فرخی(مرکزی)

فیتنس استایل؛ ۱۷۹- سانتی متر:

۱-سروش ابراهیمی(اصفهان) ۲-علی خسرومقدم(بوشهر) ۳-حسین فرهنگ(تهران) ۴-امیر جعفری(تهران) ۵-محمدرضا غفاری(همدان) ۶-علی منوچهری(خراسان رضوی)

فیتنس استایل؛ ۱۸۳- سانتی متر:

۱- نوید رستمی(کردستان) ۲-سجاد خالقی نژاد(فارس) ۳-علی رسولی(فارس) ۴-محمدرضا غلامی(البرز) ۵-محمد صادق نژاد(تهران) ۶-محمدحسین ورقایی(زنجان)

فیتنس استایل؛ دسته ۱۸۳+ سانتی متر:

۱-سیدحسین تقوی زاده(تهران) ۲-رضا نوروزی(تهران) ۳-ضیا سعیدی(خوزستان) ۴-شعیب حسینی(اصفهان) ۵-امیر تلخابی(قم) مهرشاد چاووشی(اصفهان)

***

فیتنس اسپرت؛ ۱۷۵- سانتی متر:

۱- وحید حنیفه لو(تهران) ۲-پیام حسن نژاد ۳-فرهاد روح الامینی(اصفهان) ۴-صادق محمودی(خوزستان) ۵-سینا کائی(مازندران) ۶-آرمان شهریاری(گلستان)

فیتنس اسپرت؛ ۱۷۵+ سانتی متر:

۱-امیر غلام زادگان(خراسان رضوی) ۲-محمد مهام(آذربایجان شرقی) ۳-مهران شاهپری(تهران) ۴-میلاد تویلی(تهران) ۵- سجاد طاهری(اردبیل) ۶-امیررضا عالی پور احمدی(هرمزگان)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *