برترین های مسابقات پرورش اندام آذربایجان شرقی مشخص شد

برترین های مسابقات پرورش اندام آذربایجان شرقی مشخص شد

برترین‌های مسابقات پرورش اندام آذربایجان‌شرقی مشخص شد

برترین‌های مسابقات پرورش اندام‌، بادی کلاسیک‌، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی که به میزبانی خسروشهر برگزار شد، مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات استان، مسابقات پرورش اندام‌، بادی کلاسیک‌، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی به مناسبت ایام ا… مبارک دهه فجر با حضور مسئولین اجرایی و انتظامی استان و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر در سالن اداره ورزش و جوانان خسروشهر برگزار گردید.

این مسابقات با حضور ‌ورزشکاران‌ جهانی و حرفه ای و با فیگور افتخاری بهروز تابانی قهرمان حرفه ای جهان جذابیت این رقابتها را دو چندان نمود‌ و ورزشکاران در رقابتی نفس‌گیر و جذاب‌ به رقابت ‌در مقابل حریفان خود پرداختند که در پایان نفرات برتر کلیه اوزان معرفی شدند‌.

در حاشیه این مسابقات ضمن قدردانی از زحمات جناب هاشمی رئیس هیات خسروشاه وسایر روسای هیاتهای شهرستانها توسط قهرمانان جهانی ، کمیته داوری و اعضای هیات رئیسه هیات استان تجلیل شد .

در پایان مسابقات از نفرات اول تا سوم با اهداء حکم و مدال قهرمانی با اهدا لوح و جوایزی تجلیل شد‌.

نتایج مسابقات به شرح زیر است‌:

 

جوانان

+ ۸۰کیلو : قاسم ساسانی – علیرضا امیری – مجید داورپناه – امیر حسام حسین عالی – علی سکاکی

-۸۰ کیلو : سعید علیزاده – امیرحسن غفاری – حسین محمدی – مهران اشرفی – رضا الهام فر

پیشکسوتان

+۸۰ کیلو : یوسف گودرزیان – حسن رازپوش نظری – سید حسین اسدالهی – بهمن منفرد فام – حمید شفیعی

-۸۰ کیلو : رحیم پورعلی – ناصر دهقان – رضا رضوی – رحمان نجف پور – محمد علی آشنائیان

بزرگسالان

۶۰ کیلو : اکبر ملک پور – بهروز جانی زاده – میرعلی نوری –  مجتبی حیدری – محمدرضا رایکان لاله

۶۵ کیلو : علیرضا عبدالرحمانی – وحید یعقوبی – بهزاد باهر – عباس ابراهمیان – سعید شفائی

۷۰ کیلو : حسین چهاردولی – رحیم پورعلی – محمد پرتوزاده – مسعود قلی زاده – رضا رضوی

۷۵ کیلو : نعمت کرمی – امیر حسن غفاری – محمدرضا عبادی – مصطفی پالش – میثم رضوی

۸۰ کیلو : محمد امیری – سعید علیزاده – تورج پالش – صادق پهلوانی – علیرضا رضوان خواه

۸۵ کیلو : سجاد خان ماکو – مسعود بهشتی – اسفندیار قوجائی – سید محمد بشیری – فرشید ناصری

۹۰ کیلو : ابوالفضل صدقی – یوسف گودرزیان – علیرضا امیری – امیر حسام حسین عالی همت – سجاد سامانی

۱۰۰ کیلو : مهدی ادیب – قاسم ساسانی – علی مهدی نیا

۱۰۰+ کیلو : سمکو کفاشی – امید نزاکت

بادی کلاسیک

دسته اول : احد کوپال – مهدی اکبرزاده

دسته دوم : آرمان احمدی – سید شهاب حسینی – محمد عطازاده – حسین اکبرنژاد –حسین کریمی

دسته سوم : بهزاد صارم – محمد عبداله زاده – رضا راستگو – رضا پرویزی – حمید پورانی

دسته چهارم : رضا سکاکی – محسن ساقبی – فرزاد زمانی – حمید احمدی

دسته پنجم : رضا سکاکی – محسن ساقبی – فرزاد زمانی – حمید احمدی

فیزیک جوانان

دسته اول : امیر بشار – مهدی مرادی – هاتف رنجبر – سیدرضا پورسیدی – پویا همت جو

دسته دوم :محمدرضا جودی – محمدرضا امانی – سعید علیزاده – محمدعلی نیکخو

دسته سوم : عمران منوچهری – علی اسرافیلی – امیر محمد سعیدی – محمد سرخوانی – محمدرضا مقنی فرسادی

فیزیک

دسته اول : محمود زارع نوروزی – مهدی مرادی – میلاد اسماعیل پور – محمد همتی – علیرضا صادقی

دسته دوم : عبدالمجید شادی – هاتف رنجبر – شهرام سلیمانی – سیامک عزتی – مهدی محمدزاده

دسته سوم : سعید شاورد – حامد فرشباف – هادی فرجی – محمدرضا جودی – علی سهرابی

دسته چهارم : سید ابوالقاسم موسوی – عمران منوچهری – رضا بلغاد – سینا اباذری – امیرمحمد سعیدی

دسته پنجم : علی زال پور – میثم باقرپور – علی اسرافیلی – پویا شمعچی آذر – حجت نجارپور

دسته ششم : جوانشیر نجفی – احسان قهرمانی –علی بدخشان – علی زندی – محمد مهدی اسکندری

فیزیک کلاسیک

دسته دوم : نیما دینی – علی محمدیان – محمدعباسی

دسته سوم : بهزاد بازدار – شاهین سلیمانی – مهران بخشی – آرمین رضائی – محمدرضا عباسی

دسته چهارم : فرید پاسبان – امید استادنژاد – سید مصطفی سعید زین آباد – علی صمدی – مهدی پیری

دسته پنجم : حسین پاشازاده – جلال بهاری – سجاد نوروزی – علی علی اکبری – آرال جابری

ماسکولار

دسته ۱۷۸ – : حسین کلیبر – حجت رزمی

نتایج تیمی
پرورش اندام
۱-تیم مولا الف ۲- تیم پالادیوم ۳- تیم مولا ب
بادی کلاسیک
۱- تیم رویال الف ۲- تیم مولا الف ۳- تیم پالادیوم الف
فیزیک
۱- تیم مولا الف ۲- تیم ویوا الف ۳- تیم مولا ب
فیزیک کلاسیک
۱- تیم مولا الف ۲- تیم مولا ب ۳- تیم مولا ج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.