معرفی برترین‌های مسابقات پرورش اندام آذربایجان شرقی

معرفی برترین‌های مسابقات پرورش اندام آذربایجان شرقی

برترین‌های مسابقات پرورش اندام‌، بادی کلاسیک‌، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی استان آذربایجان‌شرقی که به میزبانی تبریز برگزار شد، مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات استان، مسابقات پرورش اندام‌، بادی کلاسیک‌، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی استان آذربایجان‌شرقی به مناسبت یادواره شهدای کربلا و مدافعان حرم به مدت دو روز در ششم و هفتم مرداد ماه شرکت ورزشکاران سراسر استان و حضور مسئولین اجرایی و انتظامی استان در سالن فتح خیبر تبریز برگزار گردید.
این مسابقات با حضور ‌تماشاگران علاقمند‌، جذابیت این دو روز را دو چندان کرد و ورزشکاران در رقابتی نفس‌گیر و جذاب‌ به رقابت ‌در مقابل حریفان خود پرداختند که در پایان نفرات برتر کلیه اوزان معرفی شدند‌.
در حاشیه این مسابقات از قهرمانان رقابت های بین المللی تجلیل و با فیگور افتخاری بهزاد عدالت قهرمان بادی کلاسیک جهان همراه بود.
گفتنی است امید جبلی نائب رئیس کمیته داوری فدراسیون جهانی و رئیس کمیته داوری امور بین الملل فدراسیون بدنسازی میهمان ویژه این دوره از رقابت‌ها بودند .
در پایان مسابقات از نفرات اول تا سوم و اورال مسابقات با اهداء حکم و مدال قهرمانی با اهدا لوح و جوایز نقدی تجلیل شد‌.
نتایج مسابقات به شرح زیر است‌:
بادی بیلدینگ
جوانان _۷۵
امین قانع شاد -محمود کاظمی -امیر حسین گودرزی
+۷۵/ابوالفضل حسین پور -دانیال امانی -محمدرضا انبار ته
بزرگسالان
۶۵/حسام رهبر -وحید نیکنام -امیر حسین کاظمی
۷۰ /امین قانع شاد -علی نوری -امیر حسین گودرزی
۷۵ /رضا جاویدان فر -مسعود کاظمی -محمد حسین نجفی
۸۰ /سجاد وکیلی -علیرضا حسین زاده -علی اشرفی
۹۰ /فرهاد باغمیشه -سجاد ارفعی -علی دبیری
۱۰۰ /امیر رضا دربا -محمد جواد داداش زاده -ابوالفضل حسین پور +۱۰۰ / امید نزاکت -رامین عبدالله زاده -عطا الله رئوف کاظمی
پیشکسوتان +۸۰
ابراهیم عبداللهی -قاسم جهان جو
ماسکولار
دسته اول /مهرداد آقایی -ابوالفضل فتحی زاده -مهدی ناصری
دسته دوم/مهدی پور نامور -بهنام داداش پور
بادی کلاسیک
افشین عبادی -میلاد عباسی مکرم -محمد عباسی
رضا پرویزی -امیر ستاره -محمد اسمعیلی
سید مصطفی سید زین -جواد مهدی پور -نادر گل زاده
مسعود علیپور -علیرضا سالمی -ناصر
صدیق
فیزیک جوانان
_ ۱۷۴/ فرزاد اسمعیل زاده – اشکان رنجبر مهدی صادق
۱۷۸/ علی حسین زاده-مهران خورشیدی -محمدرضا امامی
+۱۷۸ / امیر رضا حاجه الدینی –
نیما خانی -علی جعفری              فیزیک بزرگسالان
دسته اول /سعید شیخ بیگی -مهدی صادق -سینا نریمانی
دسته دوم / فرزاد اسمعیل زاده -فرهاد مرادی
دسته سوم /حامد فرشباف -عبدالله الهیاری-امید جعفری
دسته چهارم /علی حسین زاده -امیر رضا حاجه الدینی -مهران خورشیدی دسته پنجم /ال شن عطا پور -محمد دیبایی -پویا شمعی آذر سوم
دسته ششم/نیما خانی -حبیب شاهپور -حسین آقایی
فیزیک کلاسیک دسته اول
آرش حیدری -سجاد بیرامی
دسته دوم/مهدی رضا پور-محسن عبدالله زاده حسین موسویفیزیک /مکث – شریعتی -آذرماسل
بادی کلاسیک /رویال -هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان اسکو-شریعتی
پرورش اندام /مکث -شریعتی -عدالت
قهرمان قهرمانان مسابقات پرورش اندام  سجاد وکیلی از باشگاه شریعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.