رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی انتخاب شد

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی، مجمع انتخاباتی هیئت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی با حضور ناصر پورعلی فرد، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

در این جلسه علی نیک رزم، با کسب ۱۶ رأی از ۱۷ رأی، برای چهار سال دیگر ریاست هیئت بدنسازی و پرورش اندام را عهده‌دار و در مسئولیت خود ابقا شد.

ناصر پورعلی فرد در این مجمع با اشاره فعالیت‌های هیئت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی اظهار داشت: استان آذربایجان شرقی ورزشکاران مستعدی در این رشته دارد که برای نمونه می‌توان به بهروز تابانی اشاره کرد.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشورمان ادامه داد: با توجه به همین پتانسیل، آمادگی داریم تا مجوزهای لازم برای برگزاری کلاس، کارگاه و دوره‌های آموزشی را برای هیئت استان آذربایجان شرقی صادر کنیم.

در ادامه این مجمع مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به حمایت همه‌جانبه از هیئت بدنسازی و پرورش اندام این استان اظهار داشت: ما در کنار مسئولان این هیئت حضور داریم و حمایت همه‌جانبه‌ای خواهیم داشت.

وی افزود: از ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به دلیل اعطای میزبانی مسابقات مختلف به استان قدردانی می‌کنم. شاهد استقبال زیاد جوانان از این رشته هستیم که با برنامه‌ریزی مناسب می‌توان قهرمانان و ورزشکاران توانمندی را از بین آنها استعدادیابی و به ورزش کشور تقدیم کرد. مچ اندازی، پاور، بادی کلاسیک و فیزیک همگی دارای پتانسیل قهرمان‌پروری هستند.

بهتاج ادامه داد: آموزش بانوان در این ورزش از اهمیت بالایی برخوردار بوده و برگزاری دوره‌های مربیگری برای ارتقای سطح دانش مربیان استان ضروری است. با توجه به اینکه شخصاً در برخی از باشگاه‌های بدنسازی تبریز حضور یافته‌ و تمرین کرده‌ام، امکانات آنها را رضایت‌بخش دیده‌ام.

وی در پایان گفت: ترویج اخلاق و منش پهلوانی برای ورزشکاران این رشته امری اساسی و مهم است. الگوسازی قهرمانان این رشته در جامعه و استان به راحتی امکان‌پذیر بوده و در خصوص فعالیت‌های فرهنگی از این هیئت قدردانی می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *