ترتیب برگزاری مسابقات قهرمانی کشور مشخص شد

ترتیب برگزاری مسابقات قهرمانی کشور مشخص شد

تمامی تیم های شرکت کننده در رقابت های قهرمانی کشور در زنجان می بایست با معرفی نامه معتبر از ادارات کل ورزش و جوانان استانها و هیات های پرورش اندام در زنجان حضور پیدا کنند.

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان به نقل از سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جلسه مسئولان برگزاری رقابت های پرورش اندام ، بادی کلاسیک ، فیزیک ، فیزیک کلاسیک و ماسکولار فیزیک قهرمانی کشور انتخابی تیم های ملی با حضور رئیس ، دبیر و روسای کمیته های در گیر در مسابقات در محل فدراسیون برگزار شد . جلسه ای که در آن مقرر گشت اسامی کامل کلیه تیم های شرکت کننده در همان بدو ورود تحویل مسئولان برگزاری شود تا امکان دخل و تصرف بعدی در آنها به حداقل ممکن برسد.

در این جلسه همچنین مقرر گشت به جز تیم های میزبان و تهران و توابع آن که می توانند ٢ تیم را به مسابقات اعزام نمایند ، بقیه استان ها مثل همیشه با یک تیم حق حضور در مسابقات را خواهند داشت .

مسابقاتی که طی روزهای پنج شنبه و جمعه ١٨ و ١٩ مهرماه از ساعت ٩ آغاز و ترتیب برگزاری آن نیز این چنین است که پنج شنبه ١٨ مهرماه مسابقات بترتیب در رده های سنی جوانان ، پیشکسوتان ، فیزیک ، ماسکولار فیزیک ، بادی کلاسیک و فیزیک کلاسیک برگزار خواهد شد و روز جمعه مسابقات در رشته پرورش اندام دنبال خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *