پیام تبریک رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام تبریک رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

 

دکتر علی نیک رزم ‍رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان در پیامی فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت را به اهالی جامعه ورزش، ورزشکاران، جوانان ، پیشکسوتان، مربیان، داوران، مدیران اصحاب رسانه تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی هیات استان ؛ متن این پیام به شرح زیر است:

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو  و  تصمیم های نو برای آینده است، آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.
بهار، نماد جلوه گاه الهی در باز آفرینش طبیعت است و نوروز، طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن.

در سالی که گذشت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان توانست با تلاش و همت همکاران و جامعه ورزش در زمینه های مختلف موفقیت های قابل توجهی کسب کند.
امید است با یاری خداوند متعال سال ۹۹، سالی توأم با ثبت توفیقات بیشتر در عرصه های ملی و بین المللی برای ورزش و سالی پر از صفا و صحت در پرتو عنایات و برکات الهی برای همه شما تلاشگران بی ادعا باشد.
بدینوسیله فرا رسیدن بهار طبیعت و آغاز سال نو را به محضر همشهریان عزیز به ویژه ورزشکاران، مربیان، پیشکسوتان و داوران و مدیران اصحاب رسانه تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و احسن حال برای همگان باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.